- Model: AX5U5600C4632G-SLABBK
Rs.32,499.00
Ex Tax: Rs.27,541.53
More from this brand
Rs.10,999.00
Ex Tax:Rs.9,321.19
LANCER BLADE DDR5 MEMORY
Specifications:
| Model: | Lancer Blade DDR5 Memory |
| Part Number: | AX5U5600C4632G-SLABBK |
| Colour: | Black |
| Capacity | 32GB |
| Kit Type | 32GB x 1 |
| Memory Type: | DDR5 |
| Speed | 5600MHz |
| Latency | CL 46-45-45 |
| Operating temperature: | 0°C to 85°C |
| Storage temperature: | -20°C to 65°C |
| Operating voltage: | 1.1V-1.4V |
| Dimensions(LxWxH) | 133.35 x 33.8 x 7.8mm |